Üst Ve Alt Bacak İnceltme

0
389

Son dönemler özellikle bayanlardan gelen sorulardan biri olan bacak eritme yani inceltme sorusunu bugünkü makalemizde cevaplayacağız. İlk olarak inceltme ve eritme terimleri orada bulunan yağ dokusunun azalması ile olabilecek birşeydir. Eğer daha önceden yağ yakma makalemizi okudu iseniz, tek bir bölgede yağ yakmak diye birşey olmadığını hatırlamış olmanız lazım ama bazı yapabileceğiniz hareketler ile o bölgeyi daha sıkı hale getirebilirsiniz.

evde-ust-bacak-eritme-bayanArkadaşlar toplamda 5 hareketten oluşan bu antrenman programını evde çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Her hareketi toplamda 3 set ve 30 saniye dinlenme süresi ile yapmanız sizin için etkili olacaktır. Bu program bacağı bir bütün olarak çalıştırdığı için etkisini kısa zamanda göreceğinize emin olabilirsiniz. Özellikle dikkat edilmesi gereken hareketler 1,2,3 numaralı hareketlerdir. Zamanla hareketlerin yapılışı kolay gelmeye başlar ise ellerinize ağır cisimler alarak hareketi daha etkili hale getirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.