En İyi 5 L-Carnitine

0
3031

En İyi 5 L-Carnitine

Vücut geliştirme olsun, fitness olsun veya diğer spor dalları olsun herkesin hayali az yağlı güzel bir vücuda kavuşmaktır. Bunun için birçok kişi farklı yollar denemiştir. İşte burada L-Carnitine devreye giriyor. Bu ürünün içeriğindeki doğal maddeler yağın hücre içerisinde enerji olarak kullanılmasına olanak sağlıyor. Bu şekilde enerjiyi kas kütlesinden veya diğer yediğimiz besinlerden değilde direkt yağdan kullanmamıza olanak vererek cardio(yağ yakma antrenmanları) sırasında daha fazla yağ ve kalori yakmamızı sağlıyor. Bu ürünler yağ yakmak isteyenler için kullanılan en popüler destekleyici ürünlerdir ve vücuda hiçbir zararı yoktur.

Piyasada birçok  L-Carnitine ürünü bulunmakta. Bizlerde sizler için piyasadaki en kaliteli ürünleri derledik. İsteğinize ve hedefinize göre farklı ürünler alabilirsiniz tabi ki.

Supplementler.com web sitesinde ki l-karnitin ürünlerini detaylı incelemek için tıklayın.

1) Power System L-Carnitine 3600 Mg

Power System L-Carnitine 3600 MgAlman üretimi olan bu ürün karnitin içeriği olarak dünyadaki en saf üründür. Ayrıca yine dünyanın en kalite karnitin hem maddesi olarak kabul gören Carnipure içermektedir. Her ampul’de 3600 miligram Carnipure karnitin bulunmaktadır ve bu dozaj Türkiye’de bulunan diğer markaların en yükseğidir. Ham madde kalitesinden birçok kullanıcı bu ürünü kullanmaktadır. Yağ yakımı için güzel ve kaliteli ürünlerden birisidir.

2) Multipower L-Carnitine Liquid Forte 1800 Mg

Multipower L-Carnitine Liquid Forte 1800 MgMultipower L-Carnitine Liquid Forte sıvı formda olan L-Carnitine(yağ yakıcı) ürünüdür. Avrupa’nın hemen hemen hemen en büyük firması olan Multipower‘ın ürettiği ve kullanıcılarına sunduğu bu üründe dünyanın en kalite karnitin hem maddesi olarak kabul gören Carnipure bulunmaktadır. Ayrıca bu üründe laktoz ve aspartam(tatlandırıcı) bulunmamaktadır. Şuanlık piyasada 20 ampül olarak satılan bu ürün en çok kullanılan ürünler arasındadır. Her servisinde saf formda 1800 miligram Carnipure karnitin bulunmaktadır ve sadece 2 kaloridir. Ayrıca diğer ürünlere göre emilimi daha hızlıdır.

3) Nutrade L-Carnitine Liquid
Nutrade L-Carnitine LiquiSıvı formda bir l carnitinedir. Alman teknolojisiyle üretilmiştir. Her bir ampulunde 3500 MG saf karnitin bulunmaktadır. Yüksek dozajına karşın fiyatının da uygun olması dikkatleriüzerine çekmektedir. Bir paketinde 20 ampul bulunmaktadır. Nutrade kısa sürede Türkiye’de kendine çok önemli bir yer edinmeyi başaran sporcu gıdaları firması olmuştur.

4) Hardline L-Karnitin Sıvı 1000 Ml

Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 1000 MLTürk firması olan Hardline’in L-Karnitin ürünü birçok kesim tarafından tercih edilmektedir. Her servisinde 2000 miligram L-Karnitin ve 100 miligram kafein içerir. Özellikle içinde kafein olması yağ yakmamızı daha da hızlandıracaktır. Ayrıca hızlı emilim, hızlı etki ve karpuz aromalısı ile en çok satan ürünler arasındadır. Bir diğer güzel yanı ise düğer L-Karnitin ürünlerinde ki gibi ampül şeklinde olmaması. Kapağındaki ölçek ile direkt içip spora gidebiliyorsunuz. Birazda pratik ve kullanım kolaylığı bakımından birçok kişi bu ürünü tercih etmekte.

5) Olimp L-Carnitine 3000 Shot

Olimp L-Carnitine 3000 ShotPolonyalı supplement firması olan Olimp’in ürünleri oldukça başarılı. Çünkü kalite ve fiyat ucuzluğu bakımından popüler bir marka. Olimp’in L-Carnitine 3000 Shot ürününün her servisinde 3000 miligram karnitin bulunmaktadır. Buna ek olarak B6 vitamini içermektedir. Buda vücuttaki protein sentezi için gerekli bir vitamindir. Şu anlık sadece 20 ampül paketi bulunan bu ürün birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Sıvı formda olduğu için emilimi yeterince yüksektir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.