Nutrend Creatine Monohydrate Creapure

0
1105

nutrend-creatine-monohydrate-creapureÖzellikle bulk(hacim alma) döneminde efsanevi bir şekilde işe yarayan kreatin çoğu kişinin vazgeçilmez supplementleri arasındadır. Günlük almamız gereken kreatin miktarını “Nutrend Creatine Monohydrate Creapure” oldukça iyi karşılamaktadır. Özellikle creapure (%100 saf) olması ile oldukça tercih edilen ürünler arasındadır.

Adını yeni yeni duymaya başladığımız ancak diğer ülkelerde oldukça tanıtan Nutrend’in bu ürünü de diğer ürünleri gibi çok başarılı.

Kreatin hakkında daha fazla bilgi için : Kreatin Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

1) Ürünün İçeriği

Bir servisinde %100 saf 5000 miligram creapure creatine bulunmaktadır. İçeriğinde herhangi bir yağ, tuz veye şeker gibi harici bir madde bulunmamaktadır.

% Günlük Değer**
Servis Miktarı : 5 gram
Kreatin 5000mg **
** Günlük değerler saptanamamıştır.

2) Tat

Tüm creatine ürünlerinde olduğu gibi bu üründe de aroma yoktur. Diğer supplementler ile karıştırıp kolayca içebilirsiniz.

3) Çözünürlük

Çözünme bakımından orta dereceli bir ürün diyebiliriz. Karışması için iyice çalkalamak gerekiyor. Çok iyi karıştırmadığınız taktirde dibinde tortu kalabilir.

4) Etki/Performans

İçeriğinde bulunan saf kreatinin gücünü sonuna kadar hissediyorsunuz. Özellikle zorlu antrenmanlarda vücuda dayanıklılık ve güç veriyor.

5) Kullanım Tavsiyesi

Antrenman günlerinde antrenmandan hemen sonra, diğer günlerde sabahları su ile alınız. Düzenli olarak 4 hafta kullandıktan sonra 1 hafta ara verip tekrar kullanmaya devam edebilirsiniz.

6) Kullanım Şekli

Antrenman hemen sonra 5 gr (2 çay kaşığı) su ile alınız.

Off (dinlenme) günlerinde sabahları 5 gram (2 çağ kaşığı) su ile alınız.

Eğer kreatini ilk kez kullanacaksınız kilo başınıza daha fazla tüketmeniz gerekiyor. Bununla ilgili detaylı bilgiyi makale başında verdiğim linkten öğrenebilirsiniz.

7) İnceleme Özeti

%100 saf kreatin (creapure) olduğundan ksinlikle alıp kullanmanızı öneriyorum. Etkisi ve servis sayısı bakımından oldukça kaliteli bir ürün diyebiliriz. 100 civarında servis sayısı ve servis başı fiyatı bakımından da bütçe dostu bir ürün. Bu ürün kesinlikle önerimizdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.