Dymatize Micronized Creatine Powder

0
1056

Dymatize Micronized Creatine PowderDünyada tanınmış ve adından söz ettirmeyi başarmış sağlam markalardan biri olan Dymatize markasının Creatine ürünü de oldukça başarılı. İçeriğinde ki mikronize kreatin, fiyat ve performans açısından birçok kişinin kullandığı ürünlerin başında geliyor.

1) Ürünün İçeriği

Dymatize Micronized Creatine Powder ‘in içeriğinde 5000 miligram saf kreatin bulunmaktadır. Bunun dışında başka bir etken madde içeriğinde yoktur. Zaten piyasadaki birçok kreatin ürününde sadece kreatin bulunmaktadır.

% Günlük Değer**
Servis Miktarı : 1 Tatlı Kaşığı (5 g)
Kreatin Monohidrat 5000mg **
** Günlük değerler saptanamamıştır.

2) Tat

Kreatin ürünlerinin büyük bir kısmında tat bulunmamaktadır. Su ile karıştırıp normal su gibi içebiliyoruz. Suyun tadına çok az şekilde etki ettiğinden tat bakımından bir sorun teşkil etmiyor. Özellikle çoklu supplement kombinasyonu yapanlar için aromasız olması artı bir özellik.

3) Çözünürlük

Çözünürlük bakımından biraz sıkıntılı bir ürün. Kullanım talimatı kısmında 200 ml su ile için yazmasına rağmen 200 ml su ile zor karışmakta. 300 ml veya daha fazla su ile iyice karıştırıp içmemiz daha yararlı olacaktır.

4)Etki/Performans

Kreatin ürünleri özellikle bulk döneminde kullanılır ve kırmızı kas hücrelerinde üretilen enerjinin depolanmasını sağlar. Buda vücudumuzda su toplatır. İşte bu saydıklarımızı Dymatize Micronized Creatine Powder kolaylıkla yapmakta. Bu şekilde sporda performansımızı artı yönte etkilemektediri.

5) Kullanım Tavsiyesi

Spordan önce ve sonra kullanılması önerilir.

6) Kullanım Şekli

200 – 300 ml kadar suya 1 tatlı kaşığı ekleyerek iyice karıştırıp içebilirsiniz.

7) İnceleme Özeti

Ürünü bulk döneminde kullandığınızda ve diğer supplementler ile kaliteli bir kombinasyon yaptığınızda etkisini zamanla vücudunuzda göreceksiniz.

Vücut kreatin kullanımına bağlı olarak su toplayabilir ve  özellikle alt göbek kısmında şişkinlik olabilir. Ürünü kullanmayı bıraktığınızda düzelecektir 🙂 Moralinizi sakın bozmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.