Muscletech Iso Zero % 100 Whey Protein

0
1062

muscletech-whey-iso-zero-whey-protein-gymturkcomSupplement pazarında 10 yıldan fazla deneyime sahip olan Muscletech , çıkarmış olduğu ürünlerde her zaman güven ve kaliteyi ön planda tutmaktadır. Özellikle de firmanın ürünlerindeki hammadde seçeneği her zaman A kalite diyebileceğimiz bir sınıfta yer almaktadır ve supplement pazarındaki genel olarak tüm kategorilerde ürünleri olan bir firmadır. Şimdi de bu markanın çıkarmış olduğu Muscletech Iso Zero % 100 Whey Protein ürününü incelemeye alacağız.

1 ) Ürünün İçeriği

Muscletech Iso Zero % 100 Whey Protein toplamda 2270 gram ağrılığa sahiptir. Servis miktarı 1 ölçekte 32 gram ve servis sayısı 71’dir. Servis miktarı oldukça tatmin edici olduğunu belirtebiliriz. Asıl konumuz olan protein miktarı 25 gram olarak karşımıza çıkıyor ama bu ürünü diğer protein tozlarından ayıran özellik ne protein miktarı ne de amino asit miktarı ismindende anlaşılcağı gibi Muscletech Iso Zero en dikkat çeken özelliği sıfır yağ ve şeker oranına sahip olması. Ekstra olarakta sindirim kolaylaştırıcı enzimler içermektedir. Bu içerikte bir ürün özellikle definasyon dönemindeki sporculara şiddetle tavsiye edilir.

% Günlük Değer**
Servis Miktarı:1 Ölçek (32g)
Servis Sayısı: 71
Enerji 120kcal **
Yağdan Gelen Enerji 0kcal **
Toplam Yağ 0g **
Trans Yağ 0g **
Kolesterol <5mg %1
Toplam Karbonhidrat 1,5g **
Şeker 0g **
Protein 25gr %50
Kalsiyum 120mg 12%
Sodyum 135mg 6%
Sindirime Yardımcı Enzim Matrix 100mg **
Papain **
Amilaz **
**Günlük değerler saptanamamıştır.

2 ) Tat & Çözünürlük

Muscletech Iso Zero % 100 Whey Protein ürünü içerik kısmında da belirtiğimiz gibi hiç şeker barındırmamaktadır.Buna rahmen çikolata aroması bulunması bizi şaşırtmış durumda ve tad olarakta harika bir aromaya sahip olduğunu dile getirebiliriz. Eğer daha önceden Muscletech ürünlerini kullanmış iseniz firmanın ürünlerindeki çözünürlüğüde tahmin edebilirsiniz ama kullanmayanlar için açıklamak gerekirse çok iyi bir çözülmeye sahiptir.

3 ) Kullanım Tavsiyesi

Başlangıç Seviyesi

Spordan hemen sonra 1 ölçeği 300ml su ile karıştırarak alınız.

Orta Seviye

Spordan hemen sonra 1 ölçeği 300ml su ile karıştırarak alınız.

İleri Seviye

Spordan hemen sonra ve kahvaltıdan sonra 1 ölçeği 300ml su ile karıştırarak alınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.