BSN DNA Series BCAA

0
888

BSN DNA Series BCAAÖzellikle supplement piyasasında bulunana protein tozu ile adını sıkça duyuran BSN firması bu seferde yeni bir atılım yaparak BCAA kategorisi içinde ayrı bir supplement üretti ve BSN DNA Series BCAA adıyla piyasaya sunumunu yaptı. Daha önce den protein tozunu incelediğimiz firma bakalım protein tozundaki başarıyı burada yakalayabilmiş mi?

 

1) Ürünün İçeriği 

BSNA DNA Series toplam 200 gram ağırlığı bulunmaktadır. Bir servis miktarı ise 5,7 gramdır. Buda toplamda 35 servis sayısına denk gelmektedir. Haftada 5 gün spor salonuna giden bir sporcu için yaklaşık 1,5 ay kullanım süresi sunmaktadır. Bunların yanında içeriğine bakacak olursak, 2,5 gram Lösin, 1,25 gram İzolösin, 1,25 gram Valin içermektedir. Toplam BCAA miktarı ise 5 gramdır. Bir BCAA ürünü için tatmin edici bir miktar olduğunu belirtebiliriz.

% Günlük Değer**
Servis Miktarı: 5,7 gram (1 Ölçek)
Servis Sayısı: 35
Toplam BCAA 5000 mg **
Lösin 2500 mg **
İzölösin 1250 mg **
Valin 1250 mg **
**Günlük değerler saptanamamıştır.

2 ) Tat & Çözünürlük 

BCAA ürünlerinde pek fazla rastlamadığımız aromasız olarak nitelendirilen ürünler. BSN DNA Series BCAA’da karşımıza çıkmaktadır. Kendine öz, hammadde katkısının hissetirdiği bir tat olduğunu söyleyebiliriz. Çözünürlüğü ise toz formda bulunan BCAA ürünü kolay çözünebilmektedir.

3) Kullanım Tavsiyesi 

Başlangıç Seviyesi

1 porsiyon (5,7 gr) ürünü 300 ml su ile karıştırarak tercihen antremandan önce, esnasında veya sonra tüketiniz.

Orta Seviye

1 porsiyon (5,7 gr) ürünü 300 ml su ile karıştırarak antremandan önce ve sonra tüketiniz.

İleri Seviye

1 porsiyon (5,7 gr) ürünü 300 ml su ile karıştırarak antremandan önce veya sonra ve yatmadan önce de tüketiniz.

4) Fiyat 

İçerik kısmında da bahsettiğimiz gibi 35 servise sahip hemde 5 gram BCAA bulunan bir ürünün 70-80 TL arası olması biz tüketiciler için mükemmel bir tercih olmuş.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.