Musclepharm Combat %100 Isolate Protein

0
862

combat isolateSupplement piyasasında birçok ürün bulunmakta ve birçok kullanıcı hangisini nasıl seçeceğini bilmemektedir. Yada asıl ihtiyacının ne olduğunu ve ürünlerin içeriklerin hakkında bilgisi yoktur. Özellikle çok fazla fiyat karmaşasının bulunduğu piyasada biz sizler için Musclepharm Combat %100 Isolate Protein tozunu inceleyerek tüm detaylarını size aktaracağız.

Isolate toz formunda whey protein diğer protein tozlarına oranla %100 izole whey olması nedeni ile bağırsaklarda daha hızlı ve daha çok emilim sağlar. Isolate olduğundan içerisinde şeker ve karbonhidrat bulunmamaktadır. Bu sayede diyet döneminde (definasyon) olanların özellikle yağlanmadan kas kütlesi yapmalarını kolaylaştırır. Kaslarınızı korurken yağ oranını düşürmek isteyenlerin tercihleri arasındadır.

1 ) Ürünün İçeriği

Ürün düşük oranda da olsa 70 mg %3 sodyum, 210 mg %6 potasyum bulunmaktadır. Sodyum ve potasyum özellikle unutkanlık ve mutsuzluk gibi sorunu olanların vücuduna alması gereken minerallerdir. Aynı zamanda kaslarda ki titreme oranını da azaltmaktadır. Üründe kesinlikle kolestrol, doymuş yağ ve trans yağ bulunmamaktadır. 1 Ölçeğinde yani 27 gramında, 24 gram protein içermektedir. %88.9 oranında ki bu protein oranı gayet yüksek bir oran. Ayrıca 100 kalorilik bir enerji miktarına sahiptir.

% Günlük Değer**
Servis Miktarı : 1 Ölçek (27 gr)
Servis Sayısı: 84
Enerji 100kcal **
Toplam Yağ 0gr **
Doymuş Yağ 0gr **
Trans Yağ 0gr **
Kolesterol 0mg **
Sodyum 70mg 3%
Potasyum 210mg 6%
Toplam Karbonhidrat 0gr **
Lif 0gr **
Şeker 0gr **
Protein 24gr 48%
Kalsiyum 100mg 10%
** Günlük değerler saptanamamıştır.

 

Musclepharm Combat %100 Isolate’in dikkat çeken özellikleri:  
  • Bir kutusunda ortalama 84 servis çıkmaktadır.
  • Gluten içermemektedir.
  • Yağ ve türevlerini içermemektedir.
  • Şeker içermemektedir.
  • Karbonhidrat içermemektedir.
  • %88 Protein
  • %100 Isolate Whey Protein

2 ) Tat & Çözünürlük

Çözünürlük konusunda diğer protein tozlarından pek bir farkı olmasa da tat olarak biraz kullanımı kötü. Yeni başlayacaklar için protein tozlarının tadına alışkın olmayanlar için içimi biraz zor olabilir.

3 ) Kullanım Tavsiyesi

Başlangıç Seviyesi

Spordan hemen sonra 1 servis proteini 250ml su ile karıştırarak alınız.

Orta Seviye

Sabah kalktıktan hemen sonra 1 servis proteini 250ml su ile karıştırarak alınız. Spordan hemen sonra 1 servis proteini 250ml su ile karıştırarak alınız.

İleri Seviye

Sabah kalktıktan hemen sonra 1 servis proteini 250ml su ile karıştırarak alınız. Spordan hemen sonra 1 servis proteini 250ml su ile karıştırarak alınız. Ek olarak spordan önce 1 servis alınabilir.

İnceleme Özeti
Musclepharm Combat %100 Isolate Protein detayları bu kadar, ürün içeriğinin özüne gelirsek isolate olması nedeni ile çok yüksek protein yüzdesine sahip. Isolate olması nedeni ile diğer besinler yönünden fakir hatta fakir demek az kalır çünkü hiç yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.