Hardline Glutapure 500 Gr

0
728

hardline_glutapure_500_gr_7226

2003’ten günümüze kadar supplementler pazarında yerini korumayı başaran Hardline sporculara sunduğu ve özellikle de antrenman sonrası kasların onarılmasında katkıda bulunan HARDLİNE GLUTAPURE ürününü incelmeye alacağız. Hardline firmasının bu üründe çoğu kişinin marka adı bakımından tabularını yıkabilecek kaliteden olduğunu da söyleyebiliriz.

1 ) Ürünün İçeriği

Üst düzey bir ham madde kalitesine sahip olan Hardline Glutapure, amino asit havuzunun %60’ını oluşturduğu için en önemli amino asitlerden biridir. Bu konuyu ele alarak içerik tablosundan glutamin miktarına bakacak olursak toplam 5 gram glutamin bulunmakta çoğu glutamin ürününde olduğu gibi bu gram ortalama seviye bir başka yandan ürünün artı sayılabilecek bir içeriği de tam tamına 5 gram’da protein bulunması ürün bakımından oldukça iyi ve 1 kutuda 100 servis bulunmakta.

% Günlük Değer**
Servis Miktarı : 1 Ölcek (5 g)
Enerji 20kcal **
Yağ 0g **
Karbonhidrat 0g **
Protein 5g **
Glutamin 5g **
** Günlük değerler saptanamamıştır.
Dikkat Çeken Özellikleri:
  • Glutapure ham madde kalitesi
  • Uzun emilim
  • 1 kutuda 100 servis
  • Performans

2 ) Tat & Çözünürlük

Bilindiği üzere çoğu glutamin de aroma bulunmaz ve bu üründe de bu olay gerçekleşmiş ama tadı saf olduğu için su ile karıştırıldığında su ya çok hafif bir tadını bırakıyor. Ürünün çözünürlüğü ise iyi durumda.

3 ) Kullanım Tavsiyesi

Başlangıç Seviyesi

Spordan hemen sonra 5gr ürünü 200ml su ile karıştırarak alınız.

Orta Seviye

Spordan hemen sonra ve gece yatmadan 5gr ürünü 200ml su ile karıştırarak alınız.

İleri Seviye

Spordan 45dk önce, hemen sonra ve gece yatmadan 5gr ürünü 200ml su ile karıştırarak alınız.

İnceleme Özeti

Glutamin amino asiti yoğun egzersizler sonrasında kasların içerisinde bulunan glutamin rezervlerinin tekrardan dolmasına yardımcı olabilir. Saf hali sayesinde hızlı bir şekilde kana karışabilen Glutamin uzun emilimi sayesinde yıpranmış kasların glutamin ihtiyacını karşılayabilir. Ürün içerik bakımından oldukça iyi bakımından eğer bu ürünü almayı düşünüyor iseniz kafanızda herhangi bir soru işareti olmadan alabilirisiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.