Hardline L-Karnitin Sıvı 1000 ML

0
1104

Yerli bir marka olan hardline firması sıvı formda tüketicilere sunduğu L-Karnitin 1000 ML ürününü ele alacağız bakalım hardline’nın bu ürünü bizim incelememizde sınıfı geçebilecek mi? Hardline L-Karnitin Sıvı 1000 ML inceleme gymturk

 

1 .) Ürünün İçeriği     

Ürünün saf bir içeriğe sahip olması ve Taurin içeriyor olması ürün bakımından gerçektende avantajlı olarak gözüküyor birde içindeki değerlere bakacak olursak

Ürünün bir kullanımında (1 Kapak, 30ml)

Protein           2gr

L-Karnitin    2000mg  

Kafein             100mg

Ürünün içerik bakımından başka bir avantajıdı Aspartam içermemesi bilindiği üzere aspartam şeker yerine kullanılan tatlandırıcıdır.

2 .) Tat

Ürünün tat olarak şuanda piyasada sadece karpuz aromalısı bulunmaktadır. Her ne kadar karpuz aromalı olsada hafif bir genzi yakan bir tada sahip diyebiliriz.

 3.) Çözünürlük

Kendi zaten sıvı formda olması ürünü başka bir sıvı ile karıştırmanıza olanak sağlamıyor.

4 .) Etki/Performans

 Hardline bu ürünü ciddi anlamda etki olarak kendisini göstermektedir ama böyle ürünlere alarak yağ yakamazsınız veya performansınız artmaz her şeyde olduğu gibi beslenmenizde bu ürünün etkisi maksimum ve minimum yapabilir o yüzden üründen etki istiyorsanız yemenize içmenize ve antrenmanlarınıza dikkat etmelisiniz. Ürünün zaten hızlı emlimi ve hızlı etkisi size fayda sağlayacaktır ama iyi bir beslenme ilede güzel bir yağ yakımı sağlayabilirsiniz. Onun haricinde sadece bu ürünü içerek bir etki beklemek hoş bir durum olmaz.

5.) Kullanım Tavsiyesi

Spordan 30dk önce 1 ölçek (30ml) alınız.

6.) Kullanım Şekli

Ürünün üstünde bulunan kapağı gerekli ölçüde doldurup içebilirsiniz. Herhangi bir karışım veya bir şey ekleme gerektirmez.

 

7 .) İnceleme Özeti

İçeriği ve fiyat konusu tam olarak optimum olan bu ürün gerçektende diğer ürünlere nazaran daha iyi olduğunu gösteriyor. Fiyatının normal seviyede olma sebeplerinden biride tabikide yerli malı bir ürün olması gymturk olarak bu ürünü tavsiye ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.