Multipower Power Pack XXL Classic Protein Bar

0
967

multipower-power-pack-xxl-protein-barAlman markası olan Multipower Türkiye’de oldukça tercih edilen supplement markalarından biridir. Ürünlerinde ki kalite ve lezzetleri tartışılmaz bir marka olan Multipower’ın yine aynı şekilde ” Power Pack XXL Classic Protein Bar ” sporcu besini de oldukça lezzetli. Hatta çıtayı bir üste çıkararak en lezzetli protein bar diyebilirim. Ancak bu protein barı daha çok bulk dönemlerinde yemeniz yararınıza olacaktır. Çünkü içerisinde ki karbonhidrat miktarı definasyon döneminde sorun yaratabilir.

Türkiye’de şu anlık sadece Muz aromalısı bulunuyor. İlk başta muz aromalı olduğunu görünce çok almak istememiştim ancak muzun tatlı tadı çok güzel bir aroma veriyor. Kesinlikle denemenizi öneririm.

1 – Ürünün İçeriği

Bu ürünün 1 paketinde (60 gr) 238 kalori, 6,7 gr yağ, 26 gr karbonhidrat ve 18 gr protein bulunmaktadır. Besin değerleri tablosu aşağıdaki gibidir ;

% Günlük Değer**
Servis Miktarı : 1 Bar (60 g)
Enerji 238kcal **
Yağ 6,7g **
Karbonhidrat 26g **
Protein 18g **
** Günlük değerler saptanamamıştır.

2 – Tat

Türkiye’de sadece Muz aromalısı bulunan bu ürünün tadı oldukça lezzetlidir. Hatta çoğu protein barın tadından daha lezzetli diyebiliriz.

3 – Çözünürlük

Multipower Power Pack XXL Classic Protein Bar ağızda çok kolay şekilde dağılmaktadır. Aynı gofret tarzında ki yapısı ile kolay şekilde yiyebilirsiniz.

4 – Etki/Performans

Bulk döneminde kullanılacak protein barlardan bir tanesidir. İçindeki karbonhidrat miktarı ve protein miktarı hacim almamıza oldukça yardımcı olabilir. Öğünler arasında aperatif olarak yiyebilirsiniz.

5 – Kullanım Tavsiyesi

Dengeli bir diyet ile antrenman önce, sonra veya öğünler arasında yiyebilirsiniz.

6 – Kullanım Şekli

Antrenman önce ve sonra 1’er bar tüketebilirsiniz.

7 – İnceleme Özeti

Hem fiyat hemde içerik bakımından makul olarak bu ürünün tadı da oldukça lezzetli. Türkiye’de malesef pahalı olan protein barlar ara sıra tüketilebilir. Bunun dışında protein bar yerine protein tozu almak daha hesaplıya gelecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.