Hardline BCAA 4:1:1 ATB6

0
1077


Hardline BCAA 4:1:1 ATB618 yıllık bir geçmişi arkasında bırakan HARDLİNE Nutrition supplement pazarına ilk girişi tarihi ise 2003 yılında başlamıştır. HARDLİNE Nutrition bizi ilgilendiren en büyük tarafı ise Türkiye’de üretim yapan bir firma olması. Ülkemizinde artık supplement ürünlerine ne kadar değer verdiğini göstermektedir. Kısaca açıkladığımız bu Türk firmanın özellikle kas kaybı yaşayan sporcular için piyasaya sunduğu Hardline BCAA 4:1:1 ATB6 tablet formdaki ürününü bu inceleme yazımızda ele alacağız.

Ürünün içeriğinden önce kısa ve öz olarak ürünün ne gibi bir faaliyet gösterdiğinden bahsedersek. BCAA olarak sunulan bu supplement özellikle sporcu kaslarının hızlı bir şekilde onarılmasını ve yeni kas oluşumunu doğrudan etkilemektedir. Yeni kas oluşumu için BCAA olmazsa olmazlardandır.

1) Ürünün İçeriği 

Hardline  BCAA 4:1:1 ATB6 toplamda 120 tablet içermektedir ve bir servis miktarı 4 tabletten oluşmaktadır. İçeriğine bakacak olursak, 2,94 gram Lösin, 0,735 gram İzolösin ve Valin içermektedir. Bu gramajlar işte ürünün isminde yer alana 4:1:1 temsil etmektedir. Ekstra olarak içeriğinde 6,4 gram protein, 1 gram Taurin ve 1 gramda Arjinin bulundurmaktadır. Özellikle de içeriğinde arjinin maddesi vücudun daha fazla kan akışını sağlayarak pump etkisi oluşturmaktadır. Bu kan akışı sayesinde kaslara daha fazla kan akışıyla birlikte oksijen giderek, laktik asit birikimi engellenmiş olur. Ayrıca ürün içeriğinde B6 vitaminini de bulundurmaktadır.

% Günlük Değer**
Servis Miktarı : 4 Tablet
Servis Sayısı: 30
Enerji 26kcal **
Yağ 0g **
Karbonhidrat 0g **
Protein 6,4g **
B6 Vitamini (Piridoksin) 14mg **
Lösin (BCAA) 2940mg **
Arjinin Alfa Ketoglutarat 2:1 1000mg **
Taurin 1000mg **
İzolösin (BCAA) 735mg **
Valin (BCAA) 735mg **
** Günlük değerler saptanamamıştır.

 2 ) Tat & Çözünürlük 

Hardline BCAA 4:1:1 ATB6 tablet formda olduğu için maalesef ki herhangi bir aroma içermemekle birlikte bir çözünürlüğe de sahip değildir.

3) Kullanım Tavsiyesi

Başlangıç Seviyesi

Antrenmandan yaklaşık 45 dakika önce 4 tablet almanızı tavsiye ederiz.

Orta Seviye

Antrenmandan yaklaşık 45 dakika önce ve hemen sonra 4 tablet olmak üzere günde toplam 8 tablet almanızı tavsiye ederiz.

İleri Seviye

Antrenmandan yaklaşık 45 dakika önce ve hemen sonra 6 tablet olmak üzere günde toplam 12 tablet almanızı tavsiye ederiz.

4) Fiyat 

Ülkemizde her zaman en uygun düzeyde satışlarına devam eden Hardline firması bu üründe de aynı başarısı göstermektedir. Yaklaşık 60-70 TL bir Hardline BCAA 4:1:1 içerik ve fiyat performansı açısından oldukça makul.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.