Dymatize Micronized Glutamine

0
888

Dymatize Micronized GlutamineNeredeyse tüm dünya tarafından bilinen Dymatize markasının Glutamine ürününü siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ve derledik. İlk önce şunu söylemeliyiz ki içerik ve fiyat bakımından en ideal üründür. Diğer Glutamine ürünlerine nazaran servis sayısı biraz daha fazla ve fiyatı hemen hemen aynıdır. Her servisinde yaklaşık 4,5 gr glutamine bulunmaktadır. Bu ölçüde vücut geliştirme sporu ile uğraşanlar için ideal gramajdır zaten 🙂

Şimdi dilerseniz ürünü 8 ana başlıkta tek tek ele alalım.

1 – ) Ürünün İçeriği

Ürünün her servisinde 4,5 gram glutamine bulunmaktadır. Ayrıca mikronize içeriği, hızlı emilimi ve gluten içermemesi en önemli artıları.

(Gluten tahıl buğday, arpa, çavdar ve yulaf içinde bulunan bir proteindir. Kısacası karbonhidrat içerikli proteindir)

Dymatize Micronized Glutamine Besin Değerleri

2 – ) Tat

Çoğu glutamine ürününde olduğu gibi Dymatize Micronized Glutamine’de de tat ve aroma yoktur. Yani su ile kolayca karıştırıp normal su içiyormuş gibi tüketebilirsiniz.

3 – ) Çözünürlük

Dymatize Micronized Glutamine çözünürlük bakımından kaliteli ve güzel bir üründür. Su, süt veya protein tozları ile birlikte güzelce karışabilmektedir. Hiçbir şekilde köpüklenme yapmamaktadır.

4 – ) Etki/Performans

Glutamine aminoasit çeşididir. Bu nedenle çok çok etki ve performans beklemememiz mümkün değil ancak toparlayıcı etkisi ve kas toparlanması bakımından güzel bir üründür.

5 – ) Kullanım Tavsiyesi

Yeni başlayan sporcular için antrenmandan hemen sonra 1 tatlı kaşığı(4,5 gr) alması gerek. Orta ve ileri derece sporcular ise yatmadan önce 1 tatlı kaşığı(4,5 gr) ve antrenmandan hemen sonra 1 tatlı kaşığı(4,5 gr) alması gerekmektedir.

6 – ) Kullanım Şekli

1 tatlı kaşığı(4,5 gr) ürünü yaklaşık 50 veya 100ml su ile karıştırıp içebilirsiniz.

( Diğer supplementler ile de isteğinize göre karıştırıp tüketebilirsiniz.)

 

7 – ) İnceleme Özeti

Dymatize Micronized Glutamine %100 saf ve serbest formda üretmiş olan aminoasit çeşididir. Hızlı emilim, mikronize içeriği ve gluten içermediği için çoğu kişinin tercih ettiği güzel ürünlerden biri.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.