Dymatize L-Carnitine Xtreme

0
1318

dymatize-l-carnitine-xtreme-60-kapsul-gymturk Kuruluşu 1994 yılına dayanan Dymatize Nutrition global olarakta en önemli supplement firmalar arasında yer almaktadır. Firmanın stratejisi her zaman güvenli ve kaliteli ürünleri kullanıcıya ulaştırmaktır. Firmanın şuana kadar farklı kategorilerde 250’nin üzerinde ürün üretmiştir. Bu yazımız da ise bu önemli firmanın çıkarmış olduğu Dymatize L-Carnitine Xtreme 60 Kapsül incelemeye alacağız.

 1) Ürünün İçeriği 

Dymatize L-Carnitine Xtreme bir kutuda toplamda 60 kapsül içermektedir. Her 1 kapsül 1 servis sayısında eşit gelmektedir. 1 kapsül içeriğinde ise 0,5 gram karnitin içermektedir. Maalesef ki bir L-Karnitin ürünü için bu miktar oldukça az olduğunu dile getirebiliriz. Ayrıca içeriğinde 25 mg B1 vitamini ile 25 mg Metiyonin içermektedir. Bu içerikleri açıklamak gerekirse B1 vitamini kan akışını düzenler ve damar sertliğini karşı koruyucu bir vitamindir. Metiyonin ise vücutta yağ parçalanmasına katkı sağlamaktadır.

% Günlük Değer**
Servis Miktarı : 1 Kapsül
B1 Vitamini (Tiamin) 25mg 162%
Karnitin 500mg **
Metiyonin 25mg **
** Günlük değerler saptanamamıştır.

2 ) Tat & Çözünürlük 

Dymatize L-Carnitine Xtreme supplement ürünü kapsül formda bulunduğu için herhangi bir aroma içermemektedir bununda yanında tablet form sayesinde kullanım çok kolaydır. Ayrıca tablet formda olduğu için herhangi bir çözünürlüğe sahip değildir.

3) Kullanım Tavsiyesi

Başlangıç Seviyesi

1-2 Dymatize L – Carnitini antrenmandan 1 saat kadar önce almanızı öneririz.

Orta Seviye

1-2 Dymatize L – Carnitini antrenmandan 1 saat kadar önce almanızı öneririz.

İleri Seviye

1-2 Dymatize L – Carnitini antrenmandan 1 saat kadar önce almanızı öneririz.

4) Fiyat

Küçük bir fiyat araştırması yaptı iseniz ne kadar uygun fiyatta olduğunu görebilirsiniz. Ama etki/performans açısından zayıf bir ürün olduğunu da küçük bir not olarak eklemekte fayda var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.