Multipower L-Carnitine Liquid Forte

0
759

multipower-l-carnitine-liquid-forte-1800-mg-20-ampul-gymturkcom
Ülkemizde supplement pazarında uzun süredir yerini korumayı başaran Mutlipower firması, çıkarmış oduğu L-Carnitine, özellikle fazla yağlarından şikayetçi olan bireyler ve definasyon dönemindeki sporcuların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Her ne kadar sporcularında seçimleri arasında ilk sırada yer alsa da bakalım bizim incelememizden olumlu bir algı bırakmayı başarabilecek mi?

1) Ürünün İçeriği 

Ampul şeklinde kullanım sunan Multipower L-Carnitine Liquid Forte içeriğinde toplamda 1800 mg karnitin içermektedir. İçeriğindeki bu karnitin özellikle alınan besinlerinin enerjiye dönüştürülmesinde büyük oranda yardımcı olmaktadır. 1 ampul içeriğinde ise 2 kalori bulunmaktadır. İçerik bakımından herşeyi karşıladığınıda ekleyebilir ve en iyi L-Carnitine ürünlerinden biri olduğunu söyleyebiliriz.

% Günlük Değer**
Servis Miktarı : 1 Ampul (25 ml)
Enerji 2kcal **
Karnitin 1800mg **
** Günlük değerler saptanamamıştır.

2 ) Tat & Çözünürlük 

Multipower L-Carnitine Liquid Forte ampul formdaki bu supplement şeftali aromasını içermektedir. Tadı meyve sulara andırmaktadır, çok iyi bir aromaya sahiptir. Başta da belirtiğimiz gibi ampul formda olan bu ürün zaten otomatik olarak çözülmüş kıvamdadır.

3) Kullanım Tavsiyesi

Başlangıç Seviyesi

1 ampül Multipower L-Carnitine Liquid Forte’u antremanlardan 30 dk önce almanızı tavsiye ederiz.

Orta Seviye

1 ampül Multipower L-Carnitine Liquid Forte’u antremanlardan 30 dk önce almanızı tavsiye ederiz.

İleri Seviye

1 ampül Multipower L-Carnitine Liquid Forte’u antremanlardan 30 dk önce almanızı tavsiye ederiz.

4) Fiyat 

Ülkemizde L-Carnitinin öncülerinden olan Multipower L-Carnitine ürünü fiyat açısından da L-Carnitin kategorisinde de en pahalı supplement olarak karşımıza çıkmaktadır. Şuan ki yaklaşık fiyatı 140-150 TL civarındadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.