Hardline Amino Full Tablet – Kompleks Amino Asit

0
955

Hardline Amino Full Tablet - Kompleks Amino AsitTürk firması olan Hardline’ın pek bilinmeyen “Hardline Amino Full” ürününü inceleyeceğiz bugün. Ülkemizde supplement kullanan birçok kişi genelde BCAA alırken hardline tercih etmiyor. Bunun nedeni ödül almış ve dünyada pek çok kişinin kullandığı ürünleri kullanmak istemeleri. Tabi ki böyle düşünmek daha doğru.

Hardline Amino Full Tablet ürününü alacak kişiler almadan önce bu yazımızı okuyup lütfen bir kez daha düşünsünler 🙂

1 – ) Ürünün İçeriği

3 tabletinde yaklaşık 5,84 gram civarında aminoasit çeşitleri bulunmakta. Bunun dışında B6 vitamini , Kreatin Monohidrat, Taurin ve Kafein içermektedir. Ayrıca bu ürün ultrafiltre edilmiş enzimetik hidrolize hızlı sindirilen proteinden edilmiş peptid formdadır. Emilim açısından hızlı ve kaliteli bir üründür.

Hardline Amino Full Tablet Besin Değerleri

2 – ) Tat

Tablet formunda olduğu için tadı bulunmamaktadır.

3 – ) Çözünürlük

Tablet formunda olduğu için su ile yutmamız gerek.

4 – )Etki/Performans

BCAA ürünlerinden etki ve performans beklemek biraz anormal olur. Çünkü BCAA’lar kasların yıkılmasını önlemek ve yeni kas oluşumu için gerekli aminoasit çeşididir. Ancak az aminoasit miktarı ve kompleks içeriğine rağmen kas büyümesini sağladığı ve kas yıkılmalarını önlediği doğrudur.

5 – ) Kullanım Tavsiyesi

Antrenmandan 30 dakika önce ve antrenmandan hemen sonra alınması önerilir.

6 – ) Kullanım Şekli

Başlangıç seviyesindeki sporcular için antrenmandan 30 dakika önce ve antrenmandan hemen sonra 3 tablet alınması, Orta seviyedeki sporcular için antrenmandan 30 dakika önce ve antrenmandan hemen sonra 4 tablet alınması ve İleri seviyedeki sporcular için antrenmandan 30 dakika önce ve antrenmandan hemen sonra 6 tablet alınması önerilir.

 

7 – ) İnceleme Özeti

Tablet formda olan bu ürünün kesinlikle almayı önermeyiz çünkü tabletler çok büyük olduğundan yutması aşırı derecede zor. Ayrıca kullanım şekli en az 3 tablet olduğundan antrenman öncesi ve sonrası 3 tableti yutmak ölüm gibi gelecektir.

Bunların dışında servis başına denk gelen aminoasit miktarı az. Kompleks değilde BCAA olarak aminoasit çeşidi alınmasını daha fazla öneririz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.