Multipower L-Glutamine

0
1704

multipower_l_glutamine_300_gr_gymturk

Supplement pazarında çokça ismini görebileceğiniz hatta neredeyse tüm kategorilerde ürün bulundurmayı başaran bir firma olan Multipower, alman menşei sahiptir. Ürünlerinde her zaman ham madde ve kaliteye önem veren firma, Glutamine olarak piyasaya sunduğu Multipower L-Glutamine 300 Gr incelemeye alacağız.

 

1) Ürünün İçeriği

Multipower L-Glutamine‘nin 1 servis miktarı toplamda 5 gramdan oluşmaktadır. Kısa bir hesap yaparsak da toplam servis sayısının 60 olduğunu bulabiliriz. İçeriğine bakacak olursak 1 servisinde toplamda 20 kalori bulunmaktadır. Bunun yanında ürün temsil eden içerik olan glutamin ise 5 gram olarak karşımıza çıkmaktadır. Her ne kadar glutamine ürünü olsa da Multipower L-Glutamine ekstra olarak içerisinde 5 gram proteinde bulunmaktadır. Açıkcası içerik bakımından oldukça tatmin edici değerler olduğunu belirtebiliriz.

% Günlük Değer**
Servis Miktarı : 1 Ölçek (5 g)
Enerji 20kcal **
Protein 5gr **
Glutamin 5gr **
**** Günlük değerler saptanamamıştır.

2) Tat & Çözünürlük

Genel olarak glutamin ürünlerinde karşılaştığımız aromasız supplementler bu üründe de karşımıza çıkmaktadır. Ürün saf bir glutamine ham madde tadına sahiptir. Çözünürlüğü ise Multipower ön plana çıktığı kısım diyebiliriz, gayet kolay çözünürlük sağlamaktadır.

3) Kullanım Tavsiyesi

Başlangıç ve Orta Seviye

1 tatlı kaşığı (5gr) ürünü 200 ml su ile karıştırarak tercihen antrenmandan önce ya da sonra alınız.

İleri Seviye

1 tatlı kaşığı (5gr) ürünü 200 ml su ile karıştırarak antrenmandan önce, sonra ve yatmadan alınız.

4) Fiyat

Multipower L-Glutamine diğer glutamin ürünlerine nazaran pazarda en pahalı glutaminler arasında ilk başlarda bulunuyor. Bunun sebebi de sanırım zengin içeriği ve ham madde kalitesinden kaynaklanması.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.