Grenade Thermo Detonator

0
1133

Grenade Thermo DetonatorÜrünlerinin ismine verdikleri askeri terimler ile dikkatleri üstüne çekmeyi başaran Grenade firmasının oldukça başarılı ürünü olan Thermo Detonator ürününü inceleyeceğiz. Oldukça başarılı olan bu ürün İngiltere’de öldül bile almıştır. Özellikle definasyon veya kilo vermek isteyen kişiler için oldukça tercih edilmektedir. Tamamen doğal içeriği sayesinde metabolizmayı hızlandırarak kilo vermemize yardımcı olan bu ürün kapsül formundadır.

1) Ürünün İçeriği

Üründe yeşil çay, turunç özü, acı biber, kafein, fenilalanin ve yeşil kahve gibi metabolizmayı hızlandıracak doğal maddeler bulunmaktadır. Bu maddeleri normalde bir öğünde almamız imkansız. Bu yüzden tüm bunların ufacık kapsülde toplanmış olması gerçekten çok iyi.

% Günlük Değer**
Servis Miktarı : 2 Kapsül
Yeşil Çay 500mg **
Turunç Özü 420mg **
Acı Biber 200mg **
Kafein 225mg **
Fenilalanin 25mg **
Yeşil Kahve 10mg **
** Günlük değerler saptanamamıştır.
Grenade Thermo Detonator’un Öne Çıkan Özellikleri
  • Kapsül formatında termojenik bir üründür.
  • İçeriği sayesinde İngiltere’de ödül almıştır.
  • Sıra dışı tasarımıyla herkesin ilgisini çekmektedir.
  • Kompleks içeriğiyle enerji artışı sağlar ve metabolizmayı hızlandırır.

2) Tat & Çözünürlük

Kapsül formatında olduğu için tat ve çözünürlük hakkında yorum yapmak anlamsız. Ancak kapsülü çok büyük olmadığı için yutmak gayet rahat. Bu konuda oldukça başarılı bir ürün.

3) Kullanım Tavsiyesi

Sabah kahvaltıdan önce 2 kapsül ve öğle yemeğinden 30dk önce 2 kapsül alınız. Günlük en fazla 4 kapsül tüketiniz. İsteğe göre sadece antrenman yaptığınız günlerde alınabilir.

4) Etki ve Performans

İçeriğinde ki doğal metabolizmayı hızlandıran maddeler ile definasyon veya kilo verme dönemlerinde oldukça işe yarayan bir üründür. Cardio yaparken daha fazla terlememize ve yağ vermemize olanak sağlayan bu ürün etkisi ile herkesin tercihleri arasındadır.

İnceleme Özeti

Hızlı yağ ve kilo vermek isteyenler için yaratılan bu ürüne tam not veriyoruz. Definasyon dönemlerinde supplement listenizde kesinlikle olması gereken bir ürün. İlk kullanımdan itibaren etkisini oldukça hissedeceksiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.