Optimum Glutamine Powder 630 Gram

0
831

optimum_glutamine_powder_630_gram_7171-gymturk

Supplement kelimesi ile bile neredeyse birleşmiş bir marka olan Optimum Nutrition özellikle supplement pazarının devleri arasında ilk üç sırada her zaman bulunmaktadır. Çıkarmış oldukları Optimum Whey Protein tozu ile temellerini çok sağlam atmışlardı ve kuruluş yılları çok eskilere dayanmasın da bu kadar iyi firma olmasının sebeplerinden bir kaçıdır. Şimdi de bu dev markanın çıkarmış olduğu Optimum  Glutamine Powder ürünü tüm yönleri ile elle alacağız.

1 ) Ürünün İçeriği

Toplamda 120 servisi ile uzun kullanım süresi sağlayan Optimum Glutamine Powder ürünü, bir servisinde 5 gram glutamin içermektedir. İçeriğinde başka bir madde bulunmamaktadır. İçerisindeki bu 5 gram glutamin kasların hızlı toparlanması ve gelişmesine katkı sağlayacaktır.

% Günlük Değer**
Servis Miktarı : 1 Ölcek (5,25 g)
Glutamin 5 g **
** Günlük değerler saptanamamıştır.

2 ) Tat & Çözünürlük

Glutamin ürünlerinin neredeyse %99’u saf bir aromaya sahiptir. Optimum Nutrition’da çıkarmış olduğu ürününde herhangi bir aroma kullanmamıştır. Çözünürlükte ise Optimum her zaman ürünlerinde çözünürlüğü ön planda tutmuştur Optimum Glutaminede de bu planı ortaya çıkıyor ve ürünk kolayca çözünürlük sağlıyor.

3 ) Kullanım Tavsiyesi

Başlangıç Seviyesi

Spordan hemen sonra 1 ölçek alınız.

Orta Seviye

Spordan hemen sonra veya önce 1 ölçek alınız.

İleri Seviye

Spordan hemen sonra ve gece yatmadan 1 ölçek alınız.

İnceleme Özeti

Optimum Glutamine Powder ürününü tüm yönleriyle elle aldık. Ürün içerik bakımından oldukça iyi durumda, özellikle 120 servislik olması sporcuların uzun kullanım süresi için önemli bir detaydır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.