MACFit Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

1
66

Ülkemizde en çok spor salonu sayısına sahip olan MACFit, son dönemlerde üyelik dondurma, üyelik iptal etme gibi sorunları ile bir hayli gündemde. Özellikle de herhangi bir müşteri hizmetleri numarası bulunmamasından dolayıda ortada çok fazla bilgi kirliliği oluşmaktadır. 

Bugünkü yazımızda sizlere “MACFit üyeli nasıl iptal edilir?” ondan bahsedeceğim. İlk olarak MACFit’e üye olmak için internet sitesinden sundukları formları doldurarak kolaylıkla üye olabiliyorsunuz. Mailinize gelen şifre ile de kolaylıkla kayıt olduğunuz spor salonuna giriş yapabiliyorsunuz. Peki ya üyeliğini iptal etmek isteyene kullanıcılar nasıl bir yol izlemeli. 

Macfitten yapılan bir açıklamaya göre üyelik iptali, üyelik dondurma işlemlerinde.  Her ayın 1’i ile 25’i arasında üye olduğunuz Macfit kulübüne giderek üyelik iptalinde bulunabiliyorsunuz. 

Eğer yıllık veya 6 aylık gibi bir üyeliğiniz bulunuyorsa bu üyeliklerde herhangi bir özel indirim tutarı, üye olduğun aylar üzerinden hesaplanır ve bu tutara üyelik katılım ücreti eklenir. Toplam tutar, üyelik bedelinden çıkarılarak kalan tutar sana iade edilir. 

Dikkat edilmesi gereken noktalar;

1 senelik veya 6 aylık üye süresi dolduğunda otomatik olarak üyeliğiniz bitmiyor. Aksine üyeliğiniz otomatik olarak devam ettiriliyor. Bunun sebebi üye olurken öyle bir kutucuktan onay verildiği söylenmekte macfit yetkililerinden. 

 

1 YORUM

  1. altı aylık üyeliğim 31.Mayıs’ta sons erdi.Kulube devam etmeyeceğimle ilgili bilgiyi 28.Mayısta verdiğim için benden 120.TL. ücret alındı(kartımdan çekilerek) sadece üç günlük bir geç bildirim böyle bir bedelin ödenmesini kabul edemiyorum.Kartımdan çekilen
    bir aylık ücretin iadesini rica ederim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.