Grenade Hydra 6 Ultra Premium Protein Isolate

0
1239

Grenade firmasının Premium protein isolate ürününü detaylı bir şekilde inceleceğiz. Grenade firması az ve öz çalışan bir firma olarak karşımıza çıkıyor şuan da piyasada protein pre- workout ve yağ yakıcı gibi ürünleri bulunan grenade ama az önce bahsettiğim gibi bunları tamamen uzmanca yapıyorlar.

 

Grenade Hydra 6 Ultra Premium Protein Isolate - İnceleme2 gymturk

 

 

1.) Ürünün İçeriği

Grenade Hydra 6 toz formda olan kompleks bir protein tozudur. Hydra 6 sporcuların günlük protein ihtiyacını kompleks protein içeriği sayesinde hem kısa hemde uzun süreli bir şekilde karşılmaya yardımcı olacaktır. Grenade Hydra 6 %50 oranında saf ve çok hızlı bir emilime sahip olan İzole Whey proteini ve %50 oranında ise en kaliteli Kazein formu olan ve uzun süreli bir emilim sağlayan Micellar Kazein içermektedir.

Grenade Hydra 6 servis başına neredeyse 0’a yakın yağ ve %4 oranında şeker içermektedir

 

Grenade Hydra 6 Ultra Premium Protein Isolate - İnceleme3 gymturk

 

%50 whey % 50 kazein protein içermesi sizi hem antreman sonrası hemde gün boyu besleyecek olması gerçektende iyi bir artı. Onun dışında şeker oranın biraz yüksek olması aromasının çok kaliteli olmasından kaynaklanıyor.

2.) Tat

Ürünün şuanda sadece çikolata aromalısı bulunmaktadır ama gerçektende çikolata tadı gayet yoğun bir şekildedir özellikle süt ile içilirse bağımlılık yapan bir tadı oluşmaktadır. Ama tabiki de antreman sonrası süt ile içilmesini tavsiye etmiyoruz.

3) Çözünürlük

Grenade bu protein tozu hiçbir şekilde topraklanma yapmamaktadır ve su ve süt ile karışımı gayet kolay ve hızlıdır.

4)Etki/Performans

Kullanmaya başladığınız günden itibaren maksimum ürün bitene kadar gözle görülür bir etkisini göreceksiniz tabiki protein tozları sadece gıda takviyesi için kullanılır etkisi için beslenme alışkanlıklarına da dikkat etmek gerekmektedir.

5) Bulunabilirlik:

Bilindiği üzere normal supplementlere göre grenade markasının ürünleri her zaman pahalı olarak karşımıza geliyor ama gereksiz pahalı olmadığını kullandıktan sonra anlayabilirsiniz. Ürünün gerçektende etkisinin hissedeceksiniz. Grenade şuanda ülkemizde gönül rahatlığı ile bulunabilmektedir.

6) Kullanım Tavsiyesi

Spordan hemen sonra 1 servisi(2 ölçek) 300ml su ile karıştırarak alınız.

 

7) İnceleme Özeti

Eğer ki kullandığınız supplementlerden memnun kalmadıysanız ve artık başka bir protein tozu almaya karar verdiyseniz gönül rahatlığı ile alabilirsiniz İlk defa kullanacağınız için biraz tereddütte kalabilirsiniz ama kullandıktan sonra gerçektende olumlu olduğunu göreceksiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.