Cellucor Cor-Performance Beta-BCAA

0
739

Cellucor Cor-Performance Beta-BCAA-resim-gymturk

Adını fazla duyurmamasına rağmen besin destek ürünlerinde en kaliteli firmalarından biri olan Cellucor özellikle çıkardığı C4 serisi ile adından çokça söz ettirmiştir. Firmanın stratejik planı her zaman elit kategoride ürünler üretmektir ve içerik olarak da daha saf ve daha yüksek oranda içeriğe sahip ürünler çıkarmayı hedef edinmişlerdir. Şimdi de bu firmanın çıkarmış olduğu “Cellucor Cor-Performance Beta-BCAA” ürününü incelemeye alacağız.

1 ) Ürünün İçeriği

Ürün toplam 30 servisten oluşmaktadır. Bir servis miktarı toplam 9 gramdır. Ürün genel amacı olan BCAA miktarları ise lösin 2,5 gr İzolösin 1,25 gr Valin 1,25 gr’dır. Toplam BCAA miktarı ise 5 gram olarak karşımıza çıkmaktadır. İçerik için genel bir yorum yapmak gerekirse Cellucor firmasını yakışmayacak bir içerik olduğunu söyleyebilirim hem servis sayısı hemde toplam bcaa miktarı diğer ürünlerle kıyasladığımızda az olduğu gayet açık ortada bunun haricinde diğer markalara göre de daha kaliteli ham madde kullandıklarını da unutmamak gerekir.

% Günlük Değer**
Servis Miktarı : 1 Ölçek (9 gr)
Servis Sayısı : 30
Lösin (BCAA)** 2,5gr **
Beta-Alanin (Karnozin) 1,6gr **
İzolösin (BCAA) 1,25gr **
Valin (BCAA) 1,25gr ** **
**Günlük değerler saptanamamıştır.
Cellucor Cor-Performance Beta-BCAA’nın önemli özellikleri:
  • BCAA 2:1:1 oranında BCAA amino asitleri içermektedir
  • Her 1 servisinde 5 gram BCAA amino asitleri içerir.

2 ) Tat & Çözünürlük

Firma tat konusunda her zaman bir adım önde olduğunu bu üründe de gösteriyor. Şuan için karpuz ve karışık meyve aroması bulunan ürünün favori tadı karpuz olarak karşımıza çıkıyor. Çözünürlük ise shaker yardımı ile kolay karışım sağlanabiliyor.

3 ) Kullanım Tavsiyesi

Orta Seviye

Spordan önce ya da spor esnasında 1 servisi 300ml su ile karıştırarak kullanınız.

İleri Seviye

Spordan önce ya da spor esnasında 1 servisi 300ml su ile karıştırarak kullanınız.

İnceleme Özeti

Cellucor Cor-Performance Beta-BCAA incelmemizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Özellikle C4 ürünündeki başarısını bu üründe maalesef ki firma gösterememiş ama ürün alınabilecek bir ürün eğer kalite ve performans arıyorsanız gözünüz kapalı satın alabilirsiniz ama içerik sizin için önemli ise bu fiyatta daha iyi ürünlere sahip olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.