Universal Animal Pak – İnceleme

0
1216

Animal PAK - İnceleme3Sporcular dünyasında vitaminler denince ilk akla gelen ürün olan Animal Pak desek herhalde yanlış bir şey demiş olmayız. Animal firmasının vitaminler konusunda ne kadar iyi olduğu bu üründe de ortaya çıkıyor en iyi vitaminlerde birincilik koltuğunda oturan animal pak ürününü gymturk olarak incelememize aldık.

1 – ) Ürünün İçeriği

Universal Animal PAK tabletlerden oluşan kompleks bir multi-vitamin ürünüdür.Supplement sektöründe özellikle ileri seviye sporcular arasında multi vitaminlerin “kralı” olarak bilinmektedir.Kompleks bir içeriğe sahip olan Universal Animal PAK vitamin ve mineral içeriğinin dışında Bitkisel ve Amino asit içeriğine sahiptir.Ürünün genel amacı olan vitamin takviyesi bakımından içeriğine bakacak olursak gerçektende ne kadar iyi bir ürün olduğunu anlayabiliriz. Gösterdiği performans ise denecek söz bulunmamaktadır.Her ne kadar vitamin ürünü olsa da bizim ilk göze çarpan kısmı içeriğinde tam olarak 3000mg’a yakın amino asit bulunması eğer ki içeriğini saymaya kalksak gerçektende zorlanabiliriz aşağıdaki fotoğraftan sizde içeriğine göz atabilirisiniz.

Animal PAK - İnceleme2

 

Universal Animal Pak’in dikkat çeken özellikleri:

  •  3000mg’a yakın amino asit içeriği
  •  Karaciğer destek içeriği (Milk Thistle, Uni-Liver)
  •  Antioksidan kompleksi
  •  Enzim kompleksi

2 – ) Tat

Tat bakımından bilindiği üzere hap şeklinde alınan bir ürün olduğu için lezzet konusunda konuşmak söz konusu değil.

3 – ) Çözünürlük

Hap şeklinde alındığı için çözünürlük diye bir durum yok.

4 – )Etki/Performans

Vitaminlerin her ne kadar etki ve performansı fazla arttırmayacağını düşünseniz de bu ürün bu konuda sizin bütün düşüncelerinizi yıkabilir. Ürün zaten genel olarak orta seviye ve ileri seviye sporcular kullanmaktadır. Özellikle zorlu geçen antrenmanlarda size müthiş bir güç ve enerji sağlayacaktır ve onun yanında 1 günde alabileceğiniz bütün vitaminleri vücudunuza aktaracaktır.

5 – ) Kullanım Tavsiyesi

Orta Seviye

Sabah kahvaltısı ile beraber 1 paket alınız.

İleri Seviye

Sabah kahvaltısı ile beraber 1 paket ve antrenmandan önce 1 paket alınız.

 

6 – ) Kullanım Şekli

1 paketi bol su ile tüketebilirsiniz.

7 – ) Fiyat

Ürün toplam 22 servisten oluşmaktadır genel olarak 2 paketi 1 servis anlamına gelmektedir ama eğer ki ileri bir seviye sporcu değilseniz bir paket almanız yeterli olacaktır buda servis sayısını 44’e çıkarır fiyat ve servis başı fiyatına bakacak olursak biraz fazla gözükebilir ama verdiği etki ve vücuda yönelik olumlu yanları fiyatı düşünmemenize olanak sağlayacaktır.

8 – ) İnceleme Özeti

Vitaminlerin kralı olan animal pak bizim incelememizde sınıfı geçmiş bulunmaktadır. Özellik yarışma dönemi yarışmacılar için vazgeçilmez olan bu ürün ne kadar değerli olduğunu ortaya koyuyor. Fiyat konusunda ise her zaman takviye bir ürün alınırken fiyatı ilk belirleyen şeylerden biride içeriğidir eğer ki içeriği bakımından fiyatı değerlendireceksek fiyat konusunda da sınıfı geçmiş bulunmaktadır.

13cc9_ORIG-animal_pak_pills

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.