Antrenmanlarınız İçin En İyi Supplementler

0
309

Vücut geliştirme hareketlerinizi düzenli bir şekilde yapıp, en iyi şekilde dinlenmenizi gerçekleştirdiniz. Ancak bir sorun var dediniz. Kas gelişiminiz tam gerçekleşmedi ise yazımızı sonuna kadar okumalısınız. Antrenmanlarınıza en doğru şekilde supplement ürünlerini eklemek istiyorsanız yazımız size hem fit kalmayı hem de kilo vermeyi sağlayacak supplementler maddelerini derledi. Protein tozları da bir supplementdir unutmayınız.286079338

Antrenman öncesi kullanılması gereken supplement;

BCCA: Zincirleme amino asitleri olarak alacağınız bu supplement üründe antrenmanlarınız ateşlenmiş olmayla beraber antrenman sonrasından protein sentezini de en iyi şekilde güçlendirecektir. Başka bir araştırmaya göre ise kas büyümenizde fayda sağladığı görülmektedir.

Antrenman sonrası kullanılması gereken supplement;

Vücut geliştirme hareketlerinizi tamamıyla yaptığınız için Sıvı kaybınız gerçekleşmiş olacaktır. Bunun içinde gerekli olan vücudunuzun sıvı kaybını toparlamasını bilimsel olarak gerçekleştirmiş bir ürünü anlatacağız. Bu üründe 2 ye 1 karbonhidrat ile protein oranı olup, 300 ve 500 kalorilik bir içecek seçebilirsiniz. Rockin Refuel Chocolate Milk’in üründe tek bir içiş sağlarsanız vücudunuz 20 gram protein sağlamaktadır. Bu sayede vücudunuzun sıvı kaybını geri getirmiş olursunuz.

Gün sonu yatmadan önce kullanılması gereken supplement;

Protein shake olarak geçip Hollanda’da yapılmış olan araştırmaya ait uykudan önce içilmesi gereken At Large Nutrition Nitrean’ın ürünün tek seferlik bir içim sağladığınızda 22 gram protein vermiş olup 109 kalori veriyor.

Supplement ürünleri kullanırken bol sıvı kullanmanızı öneririz. Gün içerisinde en az 2 litre sıvı tüketmeniz kas gelişiminiz ve sağlığınız için gerçekten yararlı olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.