Hardline Whey 3Matrix Protein Tozu – İnceleme

0
1213

Hardline Whey 3MatrixEn büyük Türk firması olan Hardline’in çok rağbet gören “Hardline Whey 3Matrix” ürününü inceleyeceğiz bugün. Adını sıkça duyduğumuz bu ürün hakkında birçok güzel yorum ve eleştiri var. Ürünün adında anlayabileceğiniz gibi içinde 3 farklı protein çeşidi vardır. Bunlar ;

  • Hidrolize : İzole protein ve konsantre whey proteinden hidrolize edilerek üretilir. Bu üretim ile proteinde ki peptit bağları ayrıştırılarak vücudumuzda proteinin daha önce sindirilmiş olduğu hissini verir. Böylece protein ve aminoasitler vücudumuz tarafından daha çabuk sindirilir.
  • İzole :  %90 civarında protein oranına sahiptir. Piyasadaki en fazla protein oranına sahip protein çeşididir.
  • Konsantre : Süt proteinden üretilir ve zor sindirilir. Casein proteinlerde olan çeşittir. Bu protein çeşidi gün boyu vücudumuzu besler.

1 – ) Ürünün İçeriği

Hardline Whey 3Matrix’in içeriğinde 35.3 gram protein(3 farklı protein çeşidi), 7900 miligram BCAA, 5000 miligram Glutamin ve saf formda 3000 miligram kreatin bulunmaktadır. İçerisinde kesinlikle laktoz ve Aspartam(tatlandırıcı) yoktur.

hardline whey 3matrix besin değerleri

2 – ) Tat

Aroma olarak çikolata ve çilek bulunan bu ürünün her iki aroması da gerçekten güzel. Aromaları ne çok tatlı nede az yani tam kıvamında. Bu nedenle birçok kullanıcın gözde ürünleri arasında yer bulmuş durumda.

3 – ) Çözünürlük

Ürün çok kolay karışabilen bir üründür. Tabi ki her üründe olduğu gibi birazcık shaker ile sallamanız gerek.

4 – )Etki/Performans

İçeriğinde 3 protein çeşidi ile vücudumuza gün boyu protein takviyesi yapacak bu ürün gerçekten kaliteli ürünlerden birisi. Özellikle içerisinde ki konsantre protein sayesinde gece vücudumuzu besleyerek kas yıkılmasını önleyecektir ve güne dinç başlamamızı sağlayacaktır.

Yine içerisindeki hidrolize protein ve izole protein ile antrenman sonrası (antrenman sonrası kullanırsak) protein emilimini çok hızlı gerçekleştirecektir. Yani Etki ve performansı üst düzeyde bir ürün.

5 – ) Kullanım Tavsiyesi

  • Amatör sporcular : Antrenmandan hemen sonra.
  • Orta derece sporcular : Sabah kalktıktan sonra ve antrenman sonrası
  • İleri derecede ki sporcular : Sabah kalktıktan hemen sonra, antrenmandan 30 dakika önce ve antrenmandan hemen sonra.

6 – ) Kullanım Şekli

Kullanım tavsiyesi ürünün içeriğinden çıkan ölçekten , 2 ölçeğe (44 gram) 250 mililitre su ile karıştırarak içebilirsiniz.

7 – ) Fiyat

2300 gramlık paketi piyasada 170 ila 200 TL arasında değişmektedir. Tabi ki zamanla kurların değişmesine bağlı olarak fiyat artabilir veya azalabilir.

8 – ) İnceleme Özeti

Ürünün tadı, karışması ve etkisi bakımından gerçekten kaliteli bir ürün olduğunu göstermekte. Ayrıca ürünün Türk Hardline markası olması birçok Türk kullanıcısını kullanmaya teşvik ediyor. Fiyat ve etki bakımından orta dereceli bütçeler için alınabilecek bir ürün. Tavsiye ürünümüzdür.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.